Tel: +31 (0) 85 273 23 20 | sales@easyreservationpro.com

Het meest complete en betrouwbare reserveringspakket voor horeca, sport en leisure.
Bovendien marktleider in onze sector.  Snel, op maat en efficiënt. Voor zowel u als uw klanten!

1. EasyReservationPro - Offline
2. Module Reserveren - Online
3. EasyReservationPro - Browser

Een greep uit onze klanten:

A

Adventureworld of Taurus | http://www.taurusworld.nl/
All American Bowling | http://www.allamericanbowling.nl/
Antwerp Bowling | http://www.antwerpbowling.be/

B

Bally’s Bar, Grill en Bowling | http://www.ballysbowling.nl/
Bison Haarlem | http://www.bisonbowlinghaarlem.nl/
Bison Maarssen | http://www.bisonbowlingmaarssen.nl/
Bison Utrecht | http://www.bisonbowlingutrecht.nl/
Bob’s Party & Events | http://www.bobs.nl/
Borchland | http://borchland.nl/
Bowling & Lounge Bowlo | http://bowlo.nl/
Bowling & Partycentrum Hoeve De Aar | http://www.hoevedeaar.nl/
Bowling /Partyhouse Heerenveen | https://www.bowlingheerenveen.nl/
Bowling Admiral | https://www.bowlingadmiral.be/
Bowling Alphen | https://bowlingalphen.nl/
Bowling Apeldoorn | http://www.bowlingcentrum.nl/apeldoorn/
Bowling Arnhem | http://www.bowlingcentrum.nl/arnhem/
Bowling Bergen op Zoom | http://www.bowlingbergenopzoom.nl/
Bowling Beuningen | http://www.bowlingbeuningen.nl/
Bowling Centrum Gouda | http://bowlingcentrumgouda.nl/
Bowling de Korf  | http://www.dekorf.nl/
Bowling de Krimpenhof | http://www.bowlingkrimpenhof.nl/
Bowling Dordrecht | http://www.bowlingcentrum.nl/dordrecht/
Bowling Drachten | https://www.bowlingdrachten.nl/
Bowling Eindhoven | http://www.bowlingcentrum.nl/eindhoven/
Bowling- en Kegelcentrum Veenpoort | http://www.veenpoort.nl/
Bowling- en partycentrum Maaspoort | http://bowlingmaaspoort.nl/
Bowling Enschede | http://bowling-enschede.nl/
Bowling Groningen | https://www.bowlinggroningen.nl/
Bowling Harderwijk | http://bowlingharderwijk.nl/
Bowling Heiloo | http://www.bowlingheiloo.nl/
Bowling Hilversum | http://bowling-hilversum.nl/
Bowling Hoorn | https://bowlinghoorn.nl/
Bowling IJsselmonde | http://www.bowlingijsselmonde.nl/
Bowling Lelystad | http://www.bowlingcentrum.nl/lelystad/
Bowling Mijdrecht | http://www.bowlingcentrummijdrecht.nl/
Bowling Purmerend | http://www.bowlingcentrumpurmerend.nl/
Bowling Scheveningen | http://bowlingscheveningen.com/
Bowling s-Heerenberg | http://www.bowling-sheerenberg.nl/
Bowling Stardust | http://www.bowlingstardust.nl/
Bowling/Partycentrum Almere | http://bowlingalmere.nl/
Bowling/Partycentrum Putter Eng | http://www.bowling-puttereng.nl/
Bowlingcentrum Hellevoetsluis | http://www.bowlinghellevoetsluis.nl/
Brasserie-Hotel het Anker | http://www.hetanker.be/nl

C

Cablepark Almere | http://www.cableparkalmere.nl/
Camping ‘t Karrewiel | http://www.karrewiel.eu/
Carlton de Brug | https://www.carlton.nl/hotel-de-brug-mierlo
Claus Event Center | http://www.claus.nl/
Crazy Golf | http://www.crazy-golf.nl/

D

De Bourgondiër | http://www.debourgondierhulst.nl
De Griethse Poort | http://www.degriethsepoort.nl/
De Theetuin Rijsoord | https://detheetuinrijsoord.nl/
De Trefkoele | http://www.trefkoeleplus.nl/
De Vresselse Hut | http://devresselsehut.nl/
De Waerd Bowling & Sportcafé | http://dewaerdbowling.nl/
Deventer Buitensociëteit & Bowling | https://www.bowlingdeventer.nl/
D’n Oirschotse Kegel | http://www.oirschotsekegel.nl/
Dok 99 Rotterdam/Lommerijk | https://rotterdam.dok99.nl/
DOK99 Vlaardingen | https://vlaardingen.dok99.nl/
Dolfijn Bowling Tilburg | https://www.dolfijnbowling.nl/
Eetcafe Bowlinghut de Praeter | http://www.depraeter.nl/

E

Erica Mill | http://www.bowlingerica.nl/
Escapefactory | https://escapefactory.nl/
Escaperoom 071 | https://www.escaperoom071.nl/

F

Familyland | https://www.familyland.nl/

G

Grachtenvaert Oudewater | http://www.oudewater.net/doen-in-oudewater/varen-in-oudewater/grachtenvaert-oudewater/

H

Hof van Eckberge | https://www.hofvaneckberge.nl/
Horeca en Bowlingcentrum Veghel | http://www.bowling-veghel.nl/

K

Knijn Bowling | http://www.knijnbowling.nl/
Lake7 | http://lake7.nl/

L

Landgoed Ginkelduin | https://www.molecaten.nl/landgoed-ginkelduin
Lasergame Kerkrade | http://www.lasergamekerkrade.nl/
Les Sables d’Or | http://www.camping-sablesdor.com/

O

Olround Nijmegen | http://www.olroundnijmegen.nl/
Olround Veenendaal | http://www.olroundveenendaal.nl/

P

Palm Party House | https://www.palmpartyhouse.nl/
Pand 17 | http://pand17.nl/
Party & Recreatiecentrum Westerpark | http://www.bowlingwesterpark.nl/
Party & Waterski Center Wollebrand | http://www.kabelskibaan.nl/
Party Bowling Westland | http://www.bowlingwestland.nl/
Party centre De Oude Tol | http://www.oudetol.nl/
Partycentrum Bowling Valkenswaard | https://www.bowlingvalkenswaard.nl/
Partycentrum de 3 musketiers | https://www.de3musketiers.nl/
PassePartout | http://www.passepartoutappingedam.nl/
Pins & Pints Bowling | http://www.pinsandpintsbowling.nl/

R

Rainbow Centre | http://rainbowcentre.nl/

S

Soccer Arena | http://soccer-arena.nl/nl
Spacejump Kerkrade | http://spacejump.nl/
Sport & Event Center Beusichem | http://sporteventcenter.nl/
Sport- & Partycentrum de Kegel | http://www.bowlingdekegel.nl/
Sportcentrum Westerschouwen | http://www.sportcentrumwesterschouwen.nl/
Sportcity Bowling Leiderdorp | http://www.sportcitybowling.nl/
Sportcity Bowling Nieuwegein | http://www.bowlingnieuwegein.nl/
Stichting Muziek Maassluis | http://www.muziekatmaassluis.nl/
Strandpaviljoen Paal 17 | https://www.paal17.com/

T

‘t Witte Hoes | http://www.wittehoesrijssen.nl/home/
Terwegen Indoor | http://www.terwegen.nl/
The Beach | http://www.beach.nl/
Theater Koningshof | https://www.theaterkoningshof.nl/

V

Vakantiepark Het Stoetenslagh | https://www.stoetenslagh.nl/
VierHoog Breda | http://www.vierhoogbreda.nl/

W

Wereldkeuken Lizz | http://www.wereldkeukenlizz.nl/
Wijkcentrum Mare Nostrum | https://wijkcentrummarenostrum.nl/
Wijkhuis de Fonkel | https://www.defonkel.nl/
Wima Bowling & Partycenters | http://www.wima.be/